facebook

zapraszamy do oglądania (w TV oraz internecie) programu " Baw się słowami" w TVP POLONIA. Teraz dzieci i dorośli na całym świecie mogą uczyć się naszego ojczystego języka. Piosenki do programu "Baw się słowami" pisze nieustannie Debora Broda a muzykę Joszko Broda. Mamy tu ćwiczenia z mowy języka polskiego, GRAMATYKI, przeróżne zabawy RETORYCZNE, które pomagają prawidłowo mówić po POLSKU :)

http://bawsieslowami.tvp.pl/

Nagraliśmy już ponad 100 PIOSENEK do NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO :) Wszystkich i małych i dużych zapraszamy do oglądania telewizyjnego programu "Baw się słowami" w TVP POLONIA (telewizja oraz internet). Od podstaw uczymy JĘZYKA POLSKIEGO.

http://bawsieslowami.tvp.pl/

POLONIO NA CAŁYM GLOBIE serdecznie Cię pozdrawiamy z Polski. Mamy nadzieję, że telewizyjny program "Baw się słowami" jest obecny w Twoim domu.Jeśli mieszkasz w NOWYM JORKU, Toronto czy TOKIO lub Budapeszcie albo BRASILII, Santo Domingo, BOGOCIE, Hawanie, CHICAGO, Pradze możesz razem z nami śpiewać i uczyć się JĘZYKA POLSKIEGO. Poznawać nasz język i kulturę gdziekolwiek mieszkasz. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

A - E - I - O - U to część nowego refrenu piosenek do nauki języka polskiego. Debora i Joszko Brodowie tworzą nowe piosenki. Dzieci i dorośli na całym świecie łatwo i przyjemnie poznają POLSKĄ MOWĘ i KULTURĘ. "Śpiewaj z nami, baw się słowami" ! A - E - I - O - U

http://bawsieslowami.tvp.pl/

Związek Międzygminny Puszcza Zielonka po raz kolejny zaprasza na Noc Kościołów Drewnianych, która odbędzie się w piątek 30 czerwca 2017 r. w kościele w Węglewie (gmina Pobiedziska).

W dwóch spośród dwunastu kościołów szlaku zabrzmi muzyka, którą zagra między innymi: Joszko Broda. „Noc”- koncert Joszka Brody rozpocznie się o godzinie 20.30 z projektem muzycznym: joszkoBRODAegyüttes

Wstęp wolny!

W trakcie wieczoru zaplanowano także zwiedzanie drewnianych świątyń w towarzystwie księdza lub regionalisty. Zwiedzanie możliwe będzie pół godziny przed i po każdym koncercie.